Dojazd

Autobus miejski z Warszawy
Dojazd komunikacją miejską w jakdojade.pl  [przystanek docelowy: PARK ZDROJOWY]
miejskie linie autobusowe z Warszawy (obowiązuje Bilet jednorazowy przesiadkowy: Strefa 1 i 2 - koszt 7 zł)

#700 Linia 700 odjeżdża z przystanku przy Dworcu Centralnym w Warszawie. W Konstancinie przystanki w obie strony zlokalizowane są przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza.

#710. Autobus linii 710 kursuje ze stacji metra Wilanowska. W Konstancinie przystanki w obie strony zlokalizowane są przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza.

na trasie Warszawa-Konstancin kursują również autobusy: 724, 742, 139 

Taxi z Warszawy
Uwaga: Konstancin to "Strefa 2" (taryfy opłat x2 poza granicami "Strefy 1") - koszt dojazdu z centrum Warszawy to około 110 zł

Uber 
Koszt około 80 zł na trasie Warszawa->Konstancin, brak możliwości zamówienia Ubera z Konstancina na dojazd do Warszawy

Indywidualny dojazd samochodem
Obiekty konferencyjne znajdują się w Parku Zdrojowym, w strefie płatnego parkowania. 
Goście hotelowi EvaPark, Biały Dom i Konstancji mogą jednak korzystać z bezpłatnych dla nich parkingów (Prosimy za szybą umieścić kartkę z napisem "ASPE 2018") oznaczonych kolorem czerwonym na mapie:

BUS konferencyjny
Aby ułatwić Państwu przejazd z Warszawy do Konstancina organizujemy BUSa konferencyjnego na trasie Dworzec Centralny – Lotnisko Chopina – Konstancin Jeziorna. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego transportu prosimy o przekazanie nam planów przyjazdu do Warszawy poprzez wypełnienie formularza [formularz zamknięto w dniu 10.05.2017]
Godziny przejazdu BUSa będą ustalone tak, aby skrócić czas oczekiwania dla grup uczestników przyjeżdżających o tej samej porze do Warszawy. Dalszy mailing w sprawie transportu będzie kierowany wyłącznie do osób, które wypełniły zamknięty już formularz.